Logo Pracuj.pl

Barman / Barmanka

Hilton Warsaw CityO firmie

Hilton Warsaw City

Grzybowska 63

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i uprzejma obsługa Gości zgodnie z obowiązującymi standardami marki Hilton;
  • Przygotowywanie i serwowanie napojów, w tym klasyczne koktajle, drinki, piwo, wino, napoje bezalkoholowe (kawa, herbata i bezalkoholowe koktajle);
  • Przyjmowanie zamówień na dania restauracyjne, współpraca z restauracją i kuchnią hotelową;
  • Informowanie gości na temat menu, produktów oraz oferty restauracji i baru;
  • Dbałość o estetyczny wygląd i porządek baru hotelowego;
  • Komunikacja oraz ścisła współpraca z restauracją, kuchnią hotelową oraz pozostałymi działami hotelu;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny podczas obsługi żywności i napojów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Klientami i w zespole;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Pozytywna i otwarta postawa wobec innych;
  • Sumienność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczny grafik (możliwość łączenia pracy z nauką);
  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, imprezy pracownicze;
  • Posiłki w stołówce pracowniczej finansowanej przez pracodawcę;
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy;
  • Zniżki na hotele Hilton na całym świecie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - wewnętrzne kursy w formie
  • e-learningu, staże w innych działach hotelu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pracujemy na to, by Hilton był wyjątkowym miejscem pracy, tworząc interesujące i satysfakcjonujące ścieżki kariery dla nas i naszych współpracowników.

Każdego dnia nasza wizja “wypełnić Ziemię światłem i ciepłem gościnności” łączy nas w jeden zespół, który tworzy wyjątkowe doświadczenia Gości na całym świecie. A nasi Pracownicy są w sercu tego wszystkiego. Dołącz do naszego zespołu!

Barman / Barmanka, Grzybowska 63, Wola, Warszawa