Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman / Barmanka

Jess Hotel & SPA

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + napiwki + nadgodziny

Krakowskie Przedmieście 47/49/51

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i uprzejma obsługa Gości

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów, w tym klasyczne koktajle, drinki, piwo, wino, napoje bezalkoholowe (kawa, herbata i bezalkoholowe koktajle)

  • Informowanie gości na temat menu, produktów oraz oferty restauracji i

  • Przyjmowanie zamówień na dania restauracyjne, współpraca z restauracją i kuchnią hotelową

  • Dbałość o estetyczny wygląd i porządek baru hotelowego

  • Komunikacja oraz ścisła współpraca z restauracją, kuchnią hotelową oraz pozostałymi działami hotelu

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny podczas obsługi żywności i napojów

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka minimum na poziomie podstawowym

  • doświadczenie w pracy za barem minimum 2-letnie

  • mile widziane ukończone kursy barmańskie

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • utrzymanie czystości za barem i wokół baru

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres próbny

  • po okresie próbnym umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • posiłek pracowniczy

  • zniżki na zabiegi w SPA hotelowym

  • zniżki gastronomiczne

  • kursy / szkolenia

  • możliwość rozwoju oraz awansu w kompleksie lub poza nim

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

"Jess Hotel & SPA", Restauracja "NEM Asian Fusion" oraz "SEN SPA" to 6-cio poziomowy kompleks hotelowy liczący 3000m2 zlokalizowany przy Krakowskim Przedmieściu 47/49/51 w Warszawie, 150 metrów od Kolumny Zygmunta w samym sercu malowniczego Starego Miasta mający w swojej ofercie 48 pokoi z widokiem m.in. na Starówkę, Stadion Narodowy, Centrum Warszawy, Pałac Prezydencki.

Obiekt turystyczny położony przy Trakcie Królewskim oferuje liczne atrakcje m.in. saunę suchą, saunę parową, jacuzzi, tzw. prysznic wrażeń, masaże tajski & balijski, ścianę solną, strefę relaksu, mini salę konferencyjną, jeden z największych ogródków gastronomicznych na Starówce.

Restauracja NEM Asian Fusion oferuje wyśmienite potrawy przygotowywane przez tajów

Kontakt:

Mateusz Dackiewicz

Dyrektor Jess Hotel & SPA

E-mail: [email protected]

Tel: +48668094344