Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman / Barmanka

Kule Bubble tea

20,0025,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, Zmiana w godzinach 8:30 - 15:00 lub 15:00 - 21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:napiwki

plac Grunwaldzki 22

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Bubble tea maker  :) Brzmi dumnie...

Jeżeli nie straszne Ci strzelające pompki smaku, intymne rozmowy z obrażoną kostkarką i atakujący szejker, a do tego jesteś królem Tik toka snapchata, Instagrama czy suchego żartu i wiesz jak zrobić HALO, to... FARTUCH CZEKA!

Praca centrum w Wrocławia lub Pasażu Grunwaldzkim.

W zależności od lokalizacji w godzinach :

Centrum

13:00-18:00;

Pasaż Grunwaldzki

8:30-15:00;

15:00-21:00

Nasze wymagania

  • Nie interesuje nas Twoja CV-ka :) Pochwal się swoim profilem społecznościowym i wyślij nam link. Jeżeli nie masz czym się pochwalić, to po prostu napisz coś o sobie, czym możesz nas do siebie przekonać.

O nas

W Kulach buntujemy się przeciwko nudzie! Bez skrępowania pokazujemy światu swoją pozytywną energię. Kreujemy zabawne i zaskakujące sytuacje. Właśnie tak robimy HALO! a przy okazji robimy Bubble TEA ;)