Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Property Management PHN K Sp. Z o.o. S.K.A z siedzibą w: Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Barman (k/m)

PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.AO firmie

  • Belwederska 23, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Belwederska 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie i serwowanie drinków, napoi alkoholowych i bezalkoholowych jak również profesjonalna obsługa klientów Lobby Baru;

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność

  • samodzielność

  • zdolności interpersonalne

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

Kandydatom oferujemy pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Luksusowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego. Stylowe pokoje i apartamenty, wyśmienita kuchnia restauracji Venti-tre i wyjątkowa atmosfera sprawia, że REGENT WARSAW HOTEL to idealne miejsce do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta.

Ekskluzywne wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa w REGENT WARSAW HOTEL gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego oraz podkreśla prestiż każdej gali.

Przewiń do profilu firmy