Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Batch Release Coordinator / Koordynator ds. certyfikacji serii

ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i wsparcie procesu certyfikacji serii zgodnie z zasadami GMP i lokalnym prawem farmaceutycznym (zarządzanie dokumentacją z zakładów wytwórczych / zarządzanie odchyleniami /zarządzanie raportami dotyczącymi przekroczeń temperatury),

  • Upewnienie się, że cała dokumentacja QC / QA jest aktualna i zgodna ze aktualnymi wymaganiami GMP/GDP,

  • Kontrola i zarządzanie administracyjnym zwolnieniem serii w systemie skomputeryzowanym,

  • Kontrola i zarządzanie poborem prób, Zarządzenie dokumentacją jakościowa,

  • Wsparcie utrzymania systemu zarządzania jakością (kontrola zmian, odchylenie, CAPA, wycofania),

  • Wykorzystanie narzędzi QA do kontrolowania systemu QMS,

  • Aktualizacja macierzy szkoleniowej. Koordynacja szkoleń dla innych departamentów i prowadzenia dokumentacji szkoleniowej,

  • Zarządzanie próbami do badań, referencyjnymi, retencyjnymi,

  • Obsługa reklamacji dotyczących jakości produktu (PQC);

  • Koordynacja i obsługa PQR (Przeglądy Jakości Produktów);

  • Wspieranie audytów / inspekcji przeprowadzanych przez właściwe organy lub jednostki notyfikowane w regionie

  • Współudział w przygotowaniu obszarów do inspekcji,

  • Utrzymanie i aktualizacja umów jakościowych dla obszarów GMP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: farmacja, analityka medyczna, biologia, biotechnologia, chemia, medycyna, weterynaria,

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej (postaci sterylne i niesterylne)

  • Rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych

  • Znajomość procesów walidacji/ kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej

  • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych

  • Znajomość aktualnych wymagań GMP i prawa farmaceutycznego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Międzynarodowe, dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet benefitów

Accord Healthcare, będąca częścią Grupy Intas, jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w rozwój, produkcję i dystrybucję produktów farmaceutycznych w ponad 70 krajach świata, a od 2010 roku obecna jest również na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy