Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Beauty Consultant

NCFSA Sp. z o.o.O firmie

2 8004 500 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Prowadzenie konsultacji, dobór kosmetyków, sprzedaż

  • Edukowanie Klientów w zakresie pielęgnacji i makijażu

  • Dbanie o należytą ekspozycję produktów

  • Realizację planów sprzedażowych

  • Raportowanie

  • Budowanie wizerunku marki w Social Mediach

Nasze wymagania

  • Szukamy Skin Eksperta/Makijażysty z pasją i kompleksowym podejściem do klienta

  • Wykształcenie kosmetologiczne

  • Wiedza na temat kosmetyków i ich składów

  • Ukończony kurs wizażu

  • Bardzo dobra znajomość potrzeb skóry by jak najlepiej dopasować pielęgnacje

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie w branży Beauty jako Skin Ekspert /Makijażysta

  • Zainteresowania nowymi trendami w makijażu i kosmetyce

  • Umiejętność obsługi Klienta

  • Dyspozycyjność w ciągu całego tygodnia i /lub podczas weekendów (praca na pełen i 1/2 etatu)

  • Dobra organizacja pracy, aktywność, miła aparycja

  • Nastawienie na długofalową współpracę

  • Mile widziana znajomość języka Angielskiego

To oferujemy

  • Pracę na 1 i 1/2 etatu

  • Pewne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie z ubezpieczeniem społecznym

  • Premie za realizację wyników sprzedażowych

  • Pakiet medyczny

  • Cykl szkoleń prowadzony przez specjalistów z branży kosmetycznej oraz szkoleń związanych z rozwojem umiejętności kontaktu z Klientem i technik sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rozwój zawodowy

  • Współpracę ze znaną luksusową marką kosmetyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

NCFSA Sp. z o.o.

Pracujemy dla największych luksusowych marek kosmetycznych takich jak: Lancome, Ysl, Giorgio Armani, Biotherm, IT Cosmetics, Vichy, La Roche Posay, Kiehl's. Nasze konsultantki pracują w największych sieciach perfumerii Sephora, Douglas, Notino. Na zaufanie naszych współpracowników-Konsultantek i Konsultantów-pracujemy nieprzerwanie od 2002.

Aktualnie dla naszego Klienta lidera z branży kosmetyków luksusowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy