Logo Pracuj.pl

Beauty Consultant – Pracownik Tymczasowy

NotinoO firmie

25,00
brutto / godz.
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Notino

Henryka Kamieńskiego 11

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Witanie naszych klientów przy wejściu do perfumerii.
  • Wydawanie zamówień internetowych naszym klientom.
  • Przyjmowanie towaru.
  • Obsługa oprogramowania magazynowego i sprzedażowego.
  • Pakowanie produktów na prezent w ciekawy i oryginalny sposób.

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Proaktywne podejście do klientów.
  • Być gotowym pracować co najmniej 20 godzin tygodniowo.
  • Być osobą rzetelną, odpowiedzialną, komunikatywną i empatyczną.

To oferujemy

  • Bonus za nadgodziny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym poszukujemy pracowników tymczasowych do perfumerii Notino, gotowych podjąć pracę od 17 października.

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w niepełnym wymiarze godzin? Praca z klientem sprawia dla Ciebie prawdziwą przyjemność? – Notino jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Doceniamy proaktywne podejście, komunikatywność, sumienność i otwartość na nowe pomysły!

Dołącz do nas i spraw, aby tegoroczny okres świąteczny był dla nas najbardziej udanym z dotychczasowych.

Miejsca pracy:

  • Warszawa – CH Westfield Arkadia
  • Warszawa – ul. Prosta 51
  • Warszawa – CH Blue City
  • Kraków – Bonarka City Center
  • Katowice – Galeria Katowicka
  • Gdańsk – Galeria Handlowa Madison
  • Łódź - CH Manufaktura
  • Wrocław – CH Pasaż Grunwaldzki
  • Poznań – CH Posnania

Przyjmiemy nowego Kolegę / nową Koleżankę do przyjemnej pracy z klientami w otoczeniu pięknych zapachów!

Szukamy osoby z pasją i doświadczeniem w sprzedaży kosmetyków i perfum.

Twoją najważniejszą zaletą będzie umiejętność wyjścia na przeciw każdemu klientowi i chęć zrobienia dla niego przysłowiowego ‘‘Czegoś więcej‘‘.

Poszukujemy osób, które poszukują nas, czyli osób zainteresowanych pracą w salonie lub punkcie odbioru naszej pachnącej internetowej perfumerii.

Beauty Consultant – Pracownik Tymczasowy, Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, Kraków