Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do NCFSA SP. ZO.O. z siedzibą w Warszawie 02-803 przy ulicy Bekasów 74 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Beauty Consultant Zapachowy

NCFSA Sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w perfumeriach Sephora i Douglas

  • Prezentacja zapachów i zachęcanie do ich zakupu

  • Dobór odpowiednich kosmetyków zapachowych, zapakowanie na prezent

  • Informowanie o bieżących promocjach, zestawach świątecznych

  • Bieżące raportowanie

  • Otwartość, zaangażowanie i uśmiech

Nasze wymagania

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy jako Konsultantka/Konsultant, Hostessa/Host Animatorka/Animator, Doradca Klienta

  • Doświadczenie w sprzedaży zapachów/pakowaniu prezentów i obsłudze Klienta

  • Entuzjazm, dobra energia i pozytywne nastawienie

  • Dobra organizacja pracy, aktywność, komunikatywność, miła aparycja

  • Otwartość i elastyczność na nowe wyzwania

  • Dyspozycyjność w ciągu tygodnia i/lub podczas weekendów - akcje planowane są od 25.11.2021 do 24.12.2021

  • Język angielski mile widziany

To oferujemy

  • Fajną i ciekawą pracę dla znanych światowych marek zapachowych

  • Pracę w fajnym zespole

  • Szkolenia

  • Pracę na umowę zlecenie lub B2B w okresie 25.11-24.12.2021 z możliwością dalszej współpracy w przyszłości

  • Duża ilość godzin do wypracowania

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, stawek godzinowych i dodatkowych benefitów za udział w akcji

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Możliwość kontynuowania dalszej współpracy przy projektach zapachowych

O nas

Pracujemy dla największych luksusowych marek kosmetycznych i dermokosmetycznych takich jak: Lancome, YSL, Giorgio Armani, Biotherm, Kiehl's, It Cosmetics, Vichy, La Roche Posay, Prada, Valentino, Cacharel, V&R i wiele innych.

Nasze Konsultantki pracują w największych sieciach perfumerii Sephora, Douglas, Notino już od 15 lat.

Na zaufanie naszych współpracowników - Konsultantek i Konsultantów - pracujemy nieprzerwanie od 2002r.

Jeżeli Twoją pasją są zapachy/perfumy, lubisz pracę z ludźmi to jesteś idealnym kandydatem, zapraszamy do kontaktu.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produktów luksusowych, kosmetycznych poszukujemy Konsultantów zapachowych na okres świąteczny 2021 z możliwością dalszej współpracy.