Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Beauty Consultat

NCF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 5006 000 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Konsultacje wizażowe, pielęgnacyjne, zapachowe dla Klientów perfumerii

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w perfumerii – prezentacja i dobór odpowiednich kosmetyków makijażowych, pielęgnacyjnych i zapachowych zgodnie ze standardem marek

  • Aktywny udział w organizowanych akcjach na stoisku w perfumerii i poza oraz promowanie marki

  • Odsprzedaż produktów, wykonywanie serwisów oraz dbałość o ekspozycję produktów

  • Monitorowanie własnych indywidualnych wyników, jak również wyników całego stanowiska (zarówno jakościowych, jak i ilościowych)

  • Aktywne budowanie bazy stałych, lojalnych Klientów oraz rekrutowanie nowych Klientów marki

  • Edukacja Klientów w zakresie makijażu i pielęgnacji

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • Terminowe grafikowanie i raportowanie

  • Udział w organizowanych szkoleniach

  • Budowanie wizerunku marki i aktywność w Social Mediach (FB, INSTAGRAM)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kosmetologiczne, wizażowe, dermokosmetyczne mile widziane

  • Umiejętności makijażowe, pielęgnacyjne i zapachowe – techniki sprzedaży

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta branży beauty mile widziane

  • Doświadczenie jako wizażysta/-ka lub konsultant/-ka kosmetyczny/a, dla znanych marek makijażowych, pielęgnacyjnych i zapachowych mile widziane

  • Zainteresowanie branżą beauty, w tym chęć poznawania nowych produktów i odkrywanie nowych trendów

  • Entuzjazm i nastawienie na osiąganie założonych planów/targetów

  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów

  • Dyspozycyjność w ciągu tygodnia i/lub podczas weekendów ( praca na pełen etat i 0,5 etatu)

  • Język angielski mile widziany

  • Dobra organizacja pracy, aktywność, komunikatywność, miła aparycja

  • Otwartość i elastyczność na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat i 0,5 etatu

  • Pewne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/umowę zlecenie z ubezpieczeniem społecznym

  • Dodatkowe wynagrodzenie za efektywną sprzedaż i realizację wyznaczonych targetów (premia sprzedażowa/bonus)

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Pakiet medyczny, inne benefity

  • Profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez specjalistów z branży kosmetycznej oraz szkoleń związanych z rozwojem umiejętności kontaktu z Klientem i technik sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Rozwój zawodowy i wsparcie współpracowników na każdym etapie Twojej pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Pracujemy dla największych luksusowych marek kosmetycznych i dermokosmetycznych takich jak: Lancome, YSL, Giorgio Armani, Biotherm, Kiehl's, Prada, Valentino, It Cosmetics, Vichy, La Roche Posay.

Nasze Konsultantki pracują w największych sieciach perfumerii Sephora/Douglas/Notino już od 15 lat.

Na zaufanie naszych współpracowników, Konsultantek i Konsultantów - pracujemy nieprzerwanie i efektywnie od 2002r.

Jeżeli Twoją pasją są kosmetyki kolorowe, pielęgnacyjne i zapachowe, szukasz nowych wyzwań i chcesz razem z nami rozwijać siebie i nasze marki to jesteś idealnym kandydatem, zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do profilu firmy