Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Betoniarz - Cieśla

EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o.

  • Bawaria, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki związane z ww. stanowiskiem

Nasze wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy:

• Potrafią składać szalunki

• Czytają rysunek techniczny

• Mają doświadczenie w zakładach prefabrykacji

• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi suwnicy z poziomu roboczego

To oferujemy

  • Legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę

  • Zawsze wypłacane na czas ( do 10 dnia każdego miesiąca) wynagrodzenie i urlop wypoczynkowy płatny w Euro

  • Premia motywacyjna

  • Możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego (Kindergeld) oraz zwrotu podatku w Niemczech

  • Składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce

  • Bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach

  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia

  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, itp.)