Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Betoniarz - Cieśla szalunkowy - prefabrykacja

  • Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Niemcy
    Firma House Solutions Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy przy produkcji elementów żelbetowych na stanowiskach: Betoniarz - Cieśla szalunkowy. Poszukujemy osób z całej Polski.
    Zakres obowiązków:
    • Dokładny zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej
    Wymagania:
    • Doświadczenie na ww. stanowisku
    • Odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (2200-2500 euro na rękę)
    • Umowę o pracę
    • Pełne ubezpieczenie
    • Zakwaterowanie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Opiekę polskiego koordynatora
    • Bardzo dobre warunki pracy
    • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
    • Zorganizowany przejazd na teren Niemiec
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
    W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U  z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.