Betoniarz - Murarz

Rommel Dresden GmbH & Co. KGO firmie

  • Drezno (pow. lipski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracownik fizyczny
Witamy w Teamie - podążaj z nami za naszym mottem: "zawsze lepiej".

Jako tradycyjne, odnoszące sukcesy i zdrowe przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości z branży budowlanej wiemy dokładnie, jak ważni są kompetentni i zorientowani na sukces pracownicy. Praca zespołowa, dobra atmosfera pracy, wysoka orientacja pracowników i ciekawe projekty to ważne powody do zadowolenia naszych zatrudnionych.

Buduj z nami. Dla wzmocnienia naszego zespołu, poszukujemy do jak najszybszego zatrudnienia na pełny etat w lokalizacji: Niemcy, Drezno, Lipsk

Twoje zadania:

  • układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, kanałów, filarów itp.
  • produkcja prefabrykowanych elementów budowlanych ze stali i betonu sprężonego obróbka i zagęszczanie betonu na gotowe elementy, czytanie i wdrażanie standardowych planów prefabrykowanych w branży
  • deskowanie podłóg i schodów

Twój profil:

  • liczy się nie Twoje wykształcenie, ale Twoje doświadczenie
  • kwalifikacje pomagające wykonywanie pracy na wysokim poziomie
    • odpowiedzialność
    • zaangażowanie i motywacja
    • sumienna i rzetelna praca
    • komunikatywna znajomośc j.niemieckiego będzie atutem

Oferujemy:

  • praca w niemieckiej, renomowanej firmie
  • interesujące i zorientowane na osiągnięcie celu projekty w rejonie Drezna i Lipska
  • zapewnione i opłacone i zakwaterowanie
  • wysoko zmotywowany zespół
  • wynagrodzenie i warunki pracy na podstawie niemieckiej taryfy od 12,20 brutto(wynagrodzenie ustalane indywidualnie)+ dodatki takie jak Urlaubsgeld czy Verpflegungsmehraufwand
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie wypadkowe i inne interesujące świadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rommel Dresden GmbH & Co.KG z siedzibą w Dresden zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jestRommel Dresden GmbH & Co.KG z siedzibą w Dresden przy ul. Fritz-Reuter-Straße 32C, 01097 Dresden. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy