Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Betoniarz - Zbrojarz

Rohbau RB Sp. z o.o. Sp.k.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zbrojenie lub szalowanie i betonowanie elementów konstrukcyjnych żelbetowych. Wykonywanie stóp fundamentowych, ław i ścian fundamentowych, murów oporowych żelbetowych, słupów, belek, wieńcy i stropów żelbetowych, pachwinowanie stropów sprężonych

  • Szalowanie chudziaków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w robotach żelbetowych

  • Znajomość systemów szalunkowych PERI, Hunnebeck, Altrad – Midi-Box

  • Dobry stan zdrowia – badania wysokościowe powyżej 3 m

  • Dyspozycyjność i sumienność wykonywanych obowiązków

  • Znajomość przepisów BHP oraz dbanie o porządek miejsca pracy

  • Brak nałogów

Mile widziane

  • Wiedza techniczna, znajomość rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane niwelowanie wysokościowe pod betonowanie oraz liczenie ilości potrzebnej mieszanki betonowej jako brygadzista

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności od 5500 zł do 8000 zł brutto

  • Posiłki regeneracyjne na budowie – obiad dwudaniowy

  • Dojazd do pracy, samochód dla brygady

  • Noclegi w dobrych warunkach

  • Praca w zgranych zespołach

  • Miejsce pracy: Budowy prowadzone na terytorium PL

Nasza firma ROHBAU RB sp. z o.o. sp.k. działa głównie jako generalny wykonawca robót konstrukcyjnych hal przemysłowych, zakładów produkcyjnych.

Dysponujemy pełną bazą materiałową i sprzętową, pracujemy na terenie całego kraju, zatrudniamy ponad 50 doskonale wykwalifikowanych pracowników, nad którymi czuwa doświadczona kadra inżynierska.

Nasi pracownicy to starannie dobrani ludzie, wykonujący swoje zadania bardzo profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz należytą starannością.

Przewiń do profilu firmy