Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BHP & Accident Contribution Consultant

FIABILIS CONSULTING GROUP sp. z o.o.

Aleja Niepodległości 124

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i analizowanie danych od naszych Klientów z zakresu BHP oraz składki wypadkowej

  • Tworzenie raportów i przedstawianie wyników przeprowadzonych analiz

  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań u naszych Klientów, a także wspieranie podczas kontroli oraz tworzenie wniosków

  • Kontakt z instytucjami państwowymi (ZUS, PIP)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze BHP (minimum 3-letniego)

  • Wykształcenie i uprawnienia specjalisty ds. BHP

  • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z BHP, w szczególności w obszarze składki wypadkowej

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excela

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (lub umowę zlecenie) wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz jasnym systemem premiowym

  • Plan rozwoju i jasną ścieżkę awansu

  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy zdalnej (w systemie hybrydowym 2/3 dni)

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, dodatkowy dzień wolny na urodziny)

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

O nas

Jesteśmy Fiabilis Consulting Group – zajmujemy się analityką i doradztwem w obszarze ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Znajdujemy najlepsze rozwiązania zorientowane na zwiększenie efektywności i usprawnienie procesów kadrowo-płacowych dla naszych Klientów. Pomagamy im też w uzyskaniu dodatkowych środków na sfinansowanie celów strategicznych.

Poza Polską, nasza grupa ma biura w Europie: Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech; oraz w Ameryce Południowej: Brazylii i Chile. Wśród Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem są m.in. organizacje z listy TOP 200 największych firm w Polsce.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co robimy odwiedzając naszą stronę: www.fiabilis.pl