Oferta pracy

BI Administrator DWH

Britenet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019
w Polsce (wg. Computerworld- Kantar)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Nasza oferta

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz piwne czwartki.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Konferencje – Dla chcących się rozwijać. Można uczyć się od najlepszych, a także zostać prelegentem i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Ranne ptaszki oraz sowy powinny być zadowolone.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne cały czas i zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą i codzienną porcją świeżych owoców.
  • Język angielski – Dla tych, którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe. Just learn IT!
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Dołącz do nas!

Nasze oczekiwania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w administracji bazami danych Oracle 10g/11g/12 na poziomie DBA
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows, AIX na poziomie pozwalającym swobodne poruszanie się w środowisku
  • Znajomość narzędzia RMAN na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętności pisania skryptów i procedur SQL, PL/SQL
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu Microsoft SQL Server Integration Services
  • Znajomość technologii replikacji Data Guard, High Availability (HA) i Disaster Recovery dla Oracle DB
  • Znajomość Real Application Clusters (RAC)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym/finansowym

Kluczowe zadania

  • Zarządzanie bazami danych Oracle
  • Administrowanie i utrzymanie Hurtowni Danych
  • Administrowanie i utrzymanie baz danych systemów bankowych
  • Tworzenie środowisk testowych systemu bankowego i Hurtowni Danych na potrzeby testów i prac rozwojowych oraz utrzymanie tych środowisk

Kilka słów o projekcie

Projekt realizowany dla instytucji publicznej ma na celu budowę największego i najbardziej kompletnego ekosystemu danych w Polsce. Ekosystem ten będzie obejmował obszary hurtowni danych, Big Data oraz Internetu Rzeczy. Na dalszych etapach przygotowane dane będą wykorzystane w raportowaniu, analizach statystycznych i budowie modeli machine learning. Projekt uwzględnia również pomijane najczęściej obszary zarządzania metadanymi oraz zarządzania jakością danych.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy