Oferta pracy

BI Analyst

V&P Sp. z o.o. S.K.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • Tableau

  • DAX

Mile widziane

  • Python

  • Salesforce

  • Pardot

  • Marketing Cloud

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie nowych raportów lub edycja istniejących przy użyciu narzędzia Power BI

  • Przygotowywanie złożonych analiz, przedstawianie wniosków i rekomendacja wypracowanych rozwiązań

  • Optymalizacja i automatyzacja procesów i narzędzi do analizy oraz raportowania

  • Tworzenie modeli danych pozwalających na integrację z zewnętrznych systemów

Nasze wymagania

  • Umiejętności analitycznego myślenia, analizowania hipotez marketingowych i sprzedażowych

  • Minimum 2 lat doświadczenia w analityce danych i wykorzystaniu narzędzi raportowych

  • Dobrej znajomości systemów BI np. Power BI, Tableau – minimum rok doświadczenia w pracy na narzędziu, znajomość języka DAX na poziomie średniozaawansowanym

  • Odpowiedzialności, skrupulatności, przyłożenia do detali

  • Zaawansowanej znajomości Excel

  • Znajomość języka programowania python lub R

  • Znajomość SQL

  • Wiedza i zainteresowania zagadnieniami z zakresu digital marketingu w kontekście analizy wyników

  • Znajomość programów Marketing Automation - Sales Force (Pardot, Marketing Cloud) lub chęć nauki

To oferujemy

  • Pracę dla międzynarodowych klientów w jednej z największych niezależnych agencji reklamowych w Polsce

  • Pracę w zespole profesjonalistów z wizją, którzy rozwijają i tworzą unikalne kreatywne środowisko pełne pasji i humoru. W zespole, w którym panuje świetna atmosfera!

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

V&P Agencja Marketingu Konwersji 360° tworzy skuteczne strategie i wdrożenia zintegrowanych działań marketingowych i komunikacyjnych. Planuje i realizuje działania ATL, BTL, DIRECT, OOH, DIGITAL, PR, CSR przy wykorzystaniu współczesnych trendów komunikacji marketingowej oraz rozwiązań technologicznych. Ma silny profil strategiczno – digitalowy, dzięki czemu działania konwertują w realne wyniki dla klientów. To, co ją wyróżnia, to Marketing Konwersji 360° – autorska metodologia planowania strategii i rozwiązań kreatywnych, decydująca o ostatecznym sukcesie działania. Agencja V&P jest dominującą spółką Grupy V&P, jedną z pierwszych polskich agencji marketingowych, działającą nieprzerwanie od 1991 roku. W gronie klientów firmy są takie marki, jak: Hochland, Volkswagen Financial Services, Duży Ben, Kompania Piwowarska, Hebe czy Eurocash Cash & Carry oraz Volkswagen Samochody Dostawcze.

Przewiń do profilu firmy