Oferta pracy

BI Analyst

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Nasz zespół zajmuje się wspieraniem wszelkiego rodzaju inicjatyw realizowanych przez marketing i kanały sprzedaży - prowadzimy analizy i symulacje, tworzymy modele prognostyczne, budujemy i weryfikujemy różne scenariusze biznesowe. Wykorzystujemy techniki analityczne i statystyczne, żeby wydobyć drzemiącą w danych wiedzę i wykorzystać ją do usprawnienia istniejących oraz tworzenia nowych procesów/produktów. Pracujemy w nowoczesnych narzędziach i technologiach, dzięki którym możemy skupić się przede wszystkim na efektywnej realizacji zadań, aby przyniosły jak najwięcej wartości biznesowej.

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności analityczne i pracować wspólnie z biznesem, chcesz mieć rzeczywiste przełożenie na generowaną wartość, korzystać z najnowszych technologii oraz decydować o narzędziach w jakich pracujesz - koniecznie aplikuj do nas! 😊

BI Analyst

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Przygotowywanie raportów i analiz mierzących efektywność działań sprzedażowo-marketingowych w ramach obszaru CVM;
  • Przygotowywanie baz pod kampanie marketingowe oraz monitorowanie ich efektywności;
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji w zakresie wykonywanych prac;
  • Generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o przygotowywane analizy;
  • Gromadzenie, przygotowywanie i scalanie do wymaganej postaci danych z rozproszonych źródeł;
  • Prognozowanie rozpływu bazy w oparciu o zachowania klientów;
  • W ramach SCRUMowego podejścia będziesz współpracować z jednym ze squadów w obszarze CVM, co da Ci możliwość nadawania kierunku analityce w danym obszarze; 😊

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze związanym z analizą danych;
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: R/Python;
  • Praktyczna umiejętność pisania zapytań SQL;
  • Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (w szczególności: MS Excel, MS Power Point);
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne, matematyczne lub informatyczne;
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań; 😊
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze branży telekomunikacyjnej;
  • Znajomość narzędzi wizualizacji danych (Tableau);

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny
    rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna
    dla Ciebie
    i Twojej rodziny
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny — świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne