DOZ S.A.

BI Data Analyst

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 23 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie złożonych raportów i dashboardów dla użytkowników biznesowych przy użyciu Tableau / Power BI

  • Optymalizacja istniejących raportów i dashboardów w celu poprawy użyteczności i wydajności

  • Automatyzacja i poprawa efektywności bieżącego procesu raportowania

  • Doradztwo i wdrażanie rozwiązań BI

  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi oraz innymi działami technicznymi przy opracowaniu efektywnych rozwiązań w zakresie analizy wizualnej i raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku statystyka / matematyka / ekonomia / informatyka

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w wizualizacji danych z wykorzystaniem narzędzi BI

  • Praktyczne umiejętności tworzenia zapytań do baz danych SQL

  • Umiejętność prezentowania wyników analiz w formie zrozumiałej dla partnerów biznesowych

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą

  • Entuzjastyczne nastawienie w pracy z danymi oraz chęć do rozwoju i odnoszenia sukcesów jako specjalista analizy danych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Tak się u nas pracuje