POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Administratorem danych osobowych jest 4PL IT SOLUTIONS sp. z o.o. - z siedzibą w Poznaniu, ul. Leszka 44, 61-062 Poznań, 2. Wszystkie pytania oraz wnioski dotyczące woli skorzystania z przysługujących Państwu praw, prosimy składać́ na adres naszego Inspektora Ochrony Danych – Jacek Łuczak ([email protected]) 3. Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO / GDPR). 4. Dokładamy szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą̨, a w szczególności zapewniamy, że zbierane przez nas dane są: przetwarzane zgodnie z prawem; zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami; merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą̨, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągniecia celu przetwarzania.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BI Data Engineer

4PL IT Solutions Sp. z o.o./ część 4PL Central Station GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

  • MSSQL

  • MariaDB

  • MySQL

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy nastawiony na rozwój osób, które chcą pracować w obszarze: analizy danych źródłowych, hurtowni danych, mających doświadczenie w tworzeniu pełnego stosu BI.

Do zadań zatrudnionych na tym stanowisku osób będzie należało m.in.: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z dziedziny Business Intelligence, współtworzenie architektury opartej na wykorzystaniu danych pochodzących z różnych źródeł, tworzenie mechanizmów automatycznego przetwarzania danych ETL.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemem BI (zarządzanie systemem uprawnień, konfiguracja, obsługa błędów),

  • Tworzenie i optymalizacja procesów przetwarzania i integracji danych, pochodzących z różnych źródeł

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie przepływów zasilających hurtownie danych; praca nad rozwojem i utrzymaniem procesów ETL,

  • Opracowywanie modeli danych i zarządzanie nimi na potrzeby raportowania biznesowego,

  • Zarządzanie mechanizmami bezpiecznego dostępu do danych w oparciu o role, uprawnienia, atrybuty rozwiązań BI,

  • Monitorowanie oraz nadzór nad wydajnością baz danych oraz systemów z nich korzystających w obszarze Hurtowni Danych,

  • Ścisła współpraca z osobami odpowiadającymi za warstwę prezentacyjną BI (frontend),

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT bądź pokrewnego,

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w jednej z ról takich jak: Architekt danych, Data scientist, Inżynier danych, Deweloper ETL, Analityk systemowy, Projektant systemów IT,

  • Praktyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki Hurtowni Danych,

  • Doświadczenia w projektowaniu i budowie ETL,

  • Znajomość praktyczna języka SQL oraz jednego z „silników” baz danych: PostgreSQL, MSSQL, MariaDB (MySQL),

  • Znajomość narzędzi raportowych BI takich jak np. Tibco; Tableau, QlikView, PowerBi,

  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych,

  • Umiejętność komunikowania się z krajowymi i zagranicznymi zespołami projektowymi, partnerami i klientami,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość branży logistycznej.

To oferujemy

  • PAKIET MEDYCZNY Szeroki zakres wyboru pakietów medycznych dla Pracowników i ich rodzin współfinansowany przez Pracodawcę.

  • KARTĘ MULTISPORT Współfinansowaną przez Pracodawcę kartę dostępną w kilku opcjach, zarówno dla Ciebie jak i dla swoich bliskich.

  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE Ubezpieczenie grupowe na życie dla Pracowników jak i ich rodzin.

  • SZKOLENIA i WARSZTATY Szkolenia, kursy i warsztaty doskonalące Twoją wiedzę i podnoszące kwalifikacje.

  • INTEGRACJA Organizacja wspólnych spotkań o różnym charakterze (biesiadne, sportowe, relaksacyjne) podczas, których mamy szansę poznać siebie bliżej nawzajem, wyjść poza schemat codziennej pracy.

  • POSIŁKI/LUNCHE Nasi sprawdzeni od lat dostawcy przygotowują codziennie pyszne i świeże posiłki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

4PL IT Solutions Sp. z o.o./ część 4PL Central Station Group

Jako 4PL ITS jesteśmy dojrzałą organizacją, która stosując innowacje rozwiązania dostarcza przełomowe technologie rewolucjonizujące logistykę na świecie. Będąc producentem wysokiej klasy oprogramowana oferujemy nowoczesne systemy logistyczne do zarządzania strukturami Control Tower. Pod skrzydłami szwajcarskiego partnera: 4PL Central Station Group zapewniamy światowej klasy rozwiązania dla globalnej bazy Klientów.

Nasze flagowe oprogramowanie Optilo, zapewniło nam miejsce w czołówce 10 najlepszych firm europejskich, przodujących w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań logistycznych. W związku z dynamicznym rozwojem oprogramowania poszukujemy osoby na stanowisko BI Data Engineer.

Przewiń do profilu firmy