Logo Pracuj.pl

BI Developer / Data Analyst

Frisco SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie centrum analityki biznesowej w spółce
  • budowa modelu wyświetlania i obrazowania graficznego danych
  • odpowiedzialność za spójność, dostępność i jakość danych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość Tableau lub narzędzi pokrewnych (Power BI i in.)
  • umiejętności tworzenia zapytań do baz danych SQL
  • doskonała znajomość narzędzi MS Office zwłaszcza Microsoft Excel (w tym VBA na poziomie zaawansowanym)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku statystyka / matematyka / ekonomia / informatyka
  • wiedza z zakresu optymalizacji oraz automatyzacji procesów

Mile widziane

  • doświadczenie komercyjne w wizualizacji danych z wykorzystaniem narzędzi BI
  • znajomość Microsoft Dynamics AX 2012

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, umowa o pracę, wynagrodzenie stałe plus premia kwartalna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jednym z liderów rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

BI Developer / Data Analyst, Warszawa