Logo Pracuj.pl

BI Developer

Performance Media P.S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Performance Media P.S.A.

Wojciechowska 31

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Power BI

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie procesów ETL i OLAP cubes oraz ich regularne dostosowywanie;
  • rozbudowa i utrzymanie istniejącej hurtowni danych;
  • wykażesz się w zakresie oferowania nowych rozwiązań dla klientów;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z realizacją projektu.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów;
  • dobra znajomość SQL, Power Query;
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (takich jak Git);
  • znajomość języka angielskiego, która pozwala na swobodną komunikację;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • elastyczność i samodzielność w działaniu;
  • współpraca jest dla nas niezwykle ważna, dlatego fajnie, jeśli lubisz pracować w zespole i dobrze czujesz się z ludźmi.

  • znajomość Power BI i Microsoft Azure.

To oferujemy

  • pracę na międzynarodowych projektach;
  • możliwość udziału w różnorodnych projektach analitycznych, skupionych wokół raportowania oraz przygotowania rozwiązań dashboardowych;
  • pracę w systemie hybrydowym;
  • pakiet naszych benefitów: opieka medyczna LuxMed, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, paczki na święta, program rekomendacji wewnętrznych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej;😊
  • nie mamy dress code’u – wbrew pozorom to naprawdę ma znaczenie;💪
  • pracę z ambitnymi i pozytywnymi ludźmi, którzy są otwarci na elastyczność, nowe pomysły i inicjatywę, a zwłaszcza, którzy tworzą zgrany team!😃

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

BI Developer, Wojciechowska 31, Lublin