Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

BI Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     Miejsce pracy: Poznań
    top

    Zadania:

    • tworzenie oraz rozwój istniejących rozwiązań w oparciu o narzędzia Microsoft SQL
      Server
    • tworzenie oraz modyfikacje raportów w narzędziu Web Reporting Services/PowerBI
    • tworzenie efektywnych kosztowo zapytań SQL oraz struktur hurtowni danych
    • analiza wymagań i tworzenie testów

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość narzędzia Microsoft SQL Server (SSIS, SSRS, SSAS)
    • umiejętność projektowania hurtowni danych

    Zaoferujemy Tobie:

    • dużą samodzielność w działaniu
    • udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych
      marek
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • elastyczny czas pracy
    • miłą atmosferę, nieformalny dress code