BI Developer

arvato PolskaO firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
 Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • tworzenie oraz rozwój istniejących rozwiązań w oparciu o narzędzia Microsoft SQL
    Server
  • tworzenie oraz modyfikacje raportów w narzędziu Web Reporting Services/PowerBI
  • tworzenie efektywnych kosztowo zapytań SQL oraz struktur hurtowni danych
  • analiza wymagań i tworzenie testów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość narzędzia Microsoft SQL Server (SSIS, SSRS, SSAS)
  • umiejętność projektowania hurtowni danych

Zaoferujemy Tobie:

  • dużą samodzielność w działaniu
  • udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych
    marek
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • elastyczny czas pracy
  • miłą atmosferę, nieformalny dress code

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy