Oferta pracy

BI Developer

CSP Customer Services Polska

  • Plac Brama Portowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Power BI

  • ETL

  • OLAP Cubes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie procesow ETL i OLAP cubes oraz ich regularne dostosowywanie

  • Odpowiedzialność za rozbudowę i utrzymanie istniejącej hurtowni danych

  • Dbanie o utrzymanie rozwiązań BI

  • Praca nad tworzeniem analiz ad hoc pozyskiwanych z naszych systemów operacyjnych

  • Nawiązywanie strategicznych relacji z menadżerami operacyjnymi

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie informatyki lub pokrewne wykształcenie zawodowe

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL Server, wiedza na temat Power BI

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze IT

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) lub angielskiego (mile widziana)

  • Myślenie i działanie zorientowane na klienta, doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno w stosunku do kontrahenta jak i w zespole

  • Wysoki poziom motywacji, elastyczność i samodzielność w działaniu

  • Ponadprzeciętna umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów

  • Gotowość do pracy również w godzinach pozabiznesowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Nowoczesne miejsce pracy, możliwość pracy zdalnej

  • Korzystanie z aktualnych narzędzi i nowoczesnego oprogramowania

  • Kurs doszkalający języka niemieckiego - w razie potrzeby

  • Bliską i nieskomplikowaną współpracę z działem IT

  • Płaską strukturę organizacyjną, szybko podejmowane decyzje

  • Możliwość aktywnej optymalizacji procesów firmy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty system benefitów, w tym aplikację lunchingową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie lunchu

CSP Customer Services Polska sp. z o.o. jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko BI Developer

Przewiń do profilu firmy