Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BI Developer

NATEK POLANDO firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NATEK POLAND

Twarda 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Business Intelligence, Power BI, ETL, MSSQL, SSRS

O projekcie

Dołącz do Natek Poland i stań się częścią zespołu dedykowanego cenionej na rynku instytucji z sektora bankowego. Pracuj w metodologii SCRUM i stawaj przed wyzwaniami projektowymi, dysponując nowoczesnymi technologiami i narzędziami takimi jak Power BI.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań BI i narzędzi raportowania w oparciu o platformę MS SQL Server Enterprise Edition

  • Zarządzanie istniejącymi oraz opracowywanie nowych modeli danych

  • Budowanie procesów przepływu danych bazując na narzędziach ETL

  • Integracja i przetwarzanie danych z różnych źródeł (w tym dużych zbiorów danych)

  • Utrzymanie najlepszych praktyk i standardów w zakresie projektowania, opracowywania i dostarczania rozwiązań analitycznych

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczenia w pracy przy projektach związanych z zagadnieniami bazodanowymi

  • Doświadczenie w programowaniu rozwiązań BI/ETL

  • Bardzo dobra znajomość Power BI

  • Bardzo dobra znajomość MS-SQL Server, SQL

  • Umiejętność analitycznej interpretacji raportowanych danych

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w branży bankowej, finansowej lub ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • Rozwój Twojej kariery zawodowej poprzez dopasowanie umiejętności i planów do odpowiednich projektów

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności

  • Praca w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Dla kontraktorów (B2B): możliwość dopisania równowartości 23 dni serwisu na 12 miesięcy współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

NATEK jest wiodącym dostawcą usług outsourcingu i konsultingu IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma została założona w 2004 roku w Czechach. NATEK stworzył globalną organizację w Europie Środkowej w celu rozwijania długoterminowych relacji partnerskich z prestiżowymi międzynarodowymi firmami poprzez świadczenie pełnego zakresu usług, takich jak usługi profesjonalne, Nearshoring i usługi platformowe.

Zatrudniając obecnie ponad 400 pracowników, NATEK świadczy usługi w następujących krajach: Bułgaria, Czechy, Polska, Rumunia i Słowacja. Mając na celu zatrudnienie w ciągu roku ponad 200 specjalistów IT, NATEK staje się w ten jedną z najbardziej poszukiwanych firm specjalizujących się w outsourcingu IT w Europie Środkowej i Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy