BI Developer

APN Promise S.A.O firmie

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie rozwiązań w obszarze Hurtowni Danych

  • Projektowanie i budowanie złożonych raportów BI oraz modeli baz danych

  • Projektowanie i proponowanie innowacyjnych rozwiązań BI

  • Integracja źródeł danych różnego pochodzenia

  • Praca z klientami w celu ustalenia i doprecyzowania wymagań

  • Optymalizowanie wytworzonych rozwiązań pod kątem najwyższej wydajności i bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenie ze środowiskiem Analityczno-raportowymi (preferowany MS SQL Server + Power BI)

  • Znajomość Azure w zakresie Data poparte doświadczeniem w tworzeniu co najmniej 3 projektów

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów i pracy bezpośrednio u klienta

  • Bardzo dobra znajomość stacku technologicznego MS SQL Server

Mile widziane

  • Znajomość technologii Oracle / Congos

  • Znajomość zagadnień dotyczących Planowania i budżetowani

To oferujemy

  • Pracę zdalną, od czasu do czasu wymagana obecność w biurze

  • Możliwość poznania technologii chmurowych Azure. Udział w projektach migracji środowisk do chmury (jako jedyni w Polsce mamy certyfikat: Microsoft Advanced Specialization w obszarze WS/SQL Server Migration do Azura)

  • Możliwość uzyskania Certyfikatów Microsoft (jesteśmy największym partnerem firmy Microsoft w PL)

  • Premie kwartalne

  • Stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie, działającej na rynku od 30 lat

  • Długofalową współpracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia

  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole

  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Tak się u nas pracuje