Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Onex Group z siedzibą w: Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Power BI Developer

Onex GroupO firmie

11 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

Onex Group

Aleja Niepodległości 18

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSQL

  • ETL/BI

  • POWER BI (BASIC)

  • DATAWAREHOUSE CONCEPTS

  • IT - Software development

  • Programming

  • Microsoft Azure

  • DAX

Mile widziane

  • Power Platform

  • Tableau

  • Qlickview

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań w technologii Microsoft Power BI, Azure Analysis Services, Power Platform i Azure

  • Projektowanie i budowanie wielowymiarowych modeli usług analitycznych

  • Wdrażanie złożonych miar DAX w modelach usług analitycznych oraz w Power BI

  • Projektowanie i wdrażanie procesów PowerQuery do pozyskiwania i przekształcania danych w Power BI

  • Zarządzanie obszarami roboczymi PBI klientów, aplikacjami w usłudze Power BI

  • Współpraca z zespołem w zakresie dzielenia się wiedzą na temat produktów, ich rozwoju i wydań

  • Uczestniczenie w całym procesie wdrożeń (end-to-end), począwszy od zbierania wymagań klientów aż po projektowanie, wdrażenie, monitorowanie rozwiązania, tworzenie raportów i dashboard’ów

Nasze wymagania

  • 3 lata komercyjnego doświadczenia, z czego minimum rok w Power BI

  • Znajomość SQL, DAX, Power Query M

  • Znajomość Microsoft Azure (Data Factory, Data Lake, Analysis Services, Tabular Models)

  • Dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie rozwiązywania kompleksowych problemów i krytycznego myślenia

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w pokazywaniu wartości biznesowej rozwiązań technicznych klientom

  • Doświadczenie we współpracy z miedzynarodowymi klientami I interesariuszami na różnych szczeblach organizacji

  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile i/lub Waterfall

  • Zawansowana znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie

  • Znajomość Microsoft Power Platform (Power BI, PowerApps, Power Automate)

  • Doświadczenie w pracy z innymi narzędziami BI (Tableau, QlikView)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu od zera

  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej (nasze biura znajdują się w Warszawie, Częstochowie, Gliwicach i Sosnowcu)

  • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, fundusz na rozwój własny, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru), karta Kultura

  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru

  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski

  • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Obecnie wypływamy na szerokie wody i budujemy nowy zespół zajmujący się technologiami Cloud i MS 365. Szukamy więc najlepszych specjalistów na rynku. Jeśli czujesz się jednym z nich i jesteś gotowy na to wyzwanie - stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! Czekamy właśnie na Ciebie. 😊

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje