Logo Pracuj.pl

BI Developer z Qlik

SuperDrob S.A.O firmie

  • Karczew
    Karczew, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Qlik Sense

  • SQL

Mile widziane

  • powerBI

  • Alteryx

  • Looker

  • NPrinting

  • Azure

  • AWS

  • GCP

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, projektowanie i testowanie raportów i pulpitów nawigacyjnych analizy biznesowej w oparciu o wymagania użytkowników (narzędzia QlikSense),
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w celu zebrania specyfikacji danych i wymagań dotyczących raportów,
  • Skuteczne tłumaczenie wymagań raportowania użytkowników końcowych na funkcjonalne dokumenty projektowe,
  • Dostarczanie najlepszych praktyk i standardów w zakresie projektowania, opracowywania i dostarczania rozwiązań analitycznych,
  • Zapewnienie ciągłości pracy platformy QlikSense,
  • Zapewnienie spójności danych,
  • Parametryzacja i optymalizacja źródeł danych,
  • Wsparcie użytkowników w ramach platformy,
  • Współpraca z dostawcą,
  • Aktywne uczestniczenie w projektach rozwojowych i optymalizacyjnych hurtowni.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z QlikSense,
  • Znajomość architektury platformy QlikSense,
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu wizualizacji QlikSense, dashboardingu i modelowaniu danych,
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji, projektowaniu, rozwoju i wdrażaniu za pomocą QlikSense,
  • Doświadczenie w integracji danych poprzez wyodrębnianie, przekształcanie i ładowanie danych z różnych źródeł,
  • Silne zdolności analityczne oraz umiejętność rozumienia i tłumaczenia złożonych i zaawansowanych wymagań funkcjonalnych, technicznych i biznesowych na wykonywalne projekty architektoniczne,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Silne umiejętności komunikacyjne w zakresie dostarczania technicznych spostrzeżeń oraz trafnej interpretacji raportów danych,
  • Umiejętność rozumienia i zaspokajania wymagań klienta wewnętrznego,
  • Dobra znajomość języka SQL oraz agregacji danych z wielu źródeł,
  • Otwartość na naukę,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą.

  • Mile widziana: Znajomość logiki i architektury relacyjnych i nierelacyjnych baz danych.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,
  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

BI Developer z Qlik, Karczew