Oferta pracy

BI Reporting Manager - Power BI

Wyser - PLO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Menedżer
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
BI Reporting Manager - Power BINumer ref.: 711

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma handlowa z siedzibą głowną w Poznaniu. Obecnie, do działu finansow, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko - BI Reporting Manager. Celem tej osoby, będzie stworzenie spojnego i scentralizowanego systemu raportowania finansowego i biznesowego oraz dostarczanie wiarygodnych informacji zarządczych do podejmowania kluczowych decyzji strategicznych i operacyjnych w firmie.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem specjalistow commercial finance i business intelligence
  • Aktywna wspołpraca z biznesem, poznawanie specyfiki poszczegolnych działow celem naniesienia kluczowych KPI na narzędzia i aplikacje raportowe
  • Tworzenie zautomatyzowanych raportow i dashboardow z użyciem Power BI oraz dostosowanie ich do potrzeb biznesu (odpowiednia prezentacja cyfr i wnioskow)
  • Usprawnianie i aktualizowanie istniejących raportow
  • Zarządzanie hurtownią danych i dbanie o poprawność danych w hurtowni
  • Ścisła wspołpraca z biznesem, doradztwo poprzez dostarczanie danych biznesowych, finansowych oraz ich interpretację
  • Wsparcie zgodnie z uzgodnionymi SLA

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy w złożonej organizacji
  • Znajomość i praktyczna wiedza z zakresu Power BI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • Doświadczenie w pracy z Zarządem i dyrektorami najwyższego szczebla
  • Umiejętności interpersonalne oraz duże zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitow
  • Możliwość realizacji własnych pomysłow w dużej, międzynarodowej firmie

#LI-PW1

Ogłoszenie archiwalne