Logo Pracuj.pl

BI Specialist

Clear Channel Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Clear Channel Poland Sp. z o.o.

Polna 11

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, budowa i utrzymanie struktur danych, modeli danych, rozwiązań BI
  • Samodzielne projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie systemów raportowych
  • Automatyzacja procesów przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • Opracowywanie modeli prognostycznych/predykcyjnych optymalizujących procesy operacyjne
  • Współpraca z biznesem w zakresie definiowania wymagań
  • Tworzenie skryptów, aplikacji i procesów

Nasze wymagania

  • Wysoka zdolność analitycznego myślenia i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość zagadnień z zakresu statystyki, Data Mining, Big Data
  • Dobra znajomość: SQL, Power BI, MS Excel, Python, VBA
  • Dobra znajomość angielskiego

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie: R, KNIME, Power Pivot, Power Query, znajomość usług Azure

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Jako Clear Channel Poland jesteśmy oddziałem Clear Channel International – światowego lidera reklamy zewnętrznej. Przygotowujemy skuteczne i unikalne pod względem kreacji kampanie. Nasze kampanie wspierają decyzje zakupowe i inspirują. Dysponujemy wieloma rodzajami nośników reklamowych – od tradycyjnych do digitalowych. Pracujemy z największymi klientami bezpośrednimi i międzynarodowymi domami mediowymi.

Jako zespół dzielimy się wiedzą wewnątrz całej międzynarodowej organizacji, co daje nam unikalne możliwości rozwoju, zarówno indywidualnego, jak i naszego biznesu.

BI Specialist, Polna 11, Warszawa