Bibliotekarz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 10.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

The British School Sp. z o.o.

Szkoła międzynarodowa kształcąca uczniów w systemie brytyjskim

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Udostępnianie materiałów bibliotecznych w bibliotece,
  • Udostępnianie stanowisk komputerowych i pomoc w korzystaniu z nich,
  • Obsługa informacyjna użytkowników,
  • Gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
  • Prowadzenie dokumentacji bibliotecznej,
  • Opracowywanie zbiorów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: studia kierunkowe (bibliotekoznawstwo lub informacja naukowa), co najmniej 4 rok studiów lub kurs bibliotekarski przy studiach na innym kierunku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • Doświadczenie w obsłudze programów bibliotecznych,
  • Znajomość współczesnej literatury anglojęzycznej, także dziecięcej,
  • Pożądane doświadczenie w pracy na uczelni lub podobnej instytucji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.