Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Biegły Rewident

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych im F.Stefczyka

    Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych im. Franciszka Stefczyka w Warszawie działa na podstawie ustawy Prawo spółdzielcze, ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym, krajowych standardów rewizji finansowej uchwalonych przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów oraz innych przepisów. Jest uprawniony do przeprowadzania badań sprawozdań finansowych.

    Związek jest największą organizacją zrzeszającą banki spółdzielcze – zrzesza 70% banków spółdzielczych. W celu zapewnienia wysokich standardów świadczonych usług, Związek wykonuje je poprzez doświadczonych pracowników lustratorów oraz biegłych rewidentów, posiadających uprawnienia nadane przez Krajową Radę Spółdzielczą oraz Krajową Izbę Biegłych Rewidentów.

    Związek Rewizyjny wykonuje na rzecz Banków także inne usługi m.in.: audyty, szkolenia, lustracje.

    Związek Rewizyjnego Banków Spółdzielczych im. Franciszka Stefczyka w swojej strukturze organizacyjnej posiada siedem delegatur, którymi zarządzają poszczególni dyrektorzy.

    Główne obowiązki:

    • Badanie sprawozdań finansowych, w tym sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
    • Udział w innych pracach audytorskich;
    • Udział w przeprowadzaniu lustracji ustawowych oraz innych usług świadczonych na rzecz Banków Spółdzielczych;
    • Odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych projektów audytorskich.

    Nasze oczekiwania wobec kandydata:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Wymagane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym;
    • Dobra znajomość przepisów rachunkowości, prawa bankowego i pokrewnych;
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word);
    • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Zdolności analityczne, umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków;
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych - codzienna praca w terenie;
    • Prawo jazdy kat. B (czynni kierowcy z własnym samochodem);
    • Znajomość specyfiki bankowości spółdzielczej oraz ryzyka kredytowego będzie dodatkowym atutem;
    • Uprawnienia biegłego rewidenta - warunek konieczny.

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Udział w ciekawych projektach audytorskich;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać z dopiskiem „Biegły Rewident”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych im. F. Stefczyka w Warszawie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.