Oferta pracy

Nr referencyjny 2021/19/BR/p
W swoich dokumentach aplikacyjnych nie zapomnij o klauzuli odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biegły Rewident (K/M)

MOORE Rewit Audyt Sp. z o. o. O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Badanie sprawozdań finansowych i wydawanie opinii - Realizacja projektów audytorskich dla Spółek i Grup Kapitałowych (polskich i zagranicznych), w tym Jednostkami Zainteresowania Publicznego

  • Komunikacja z klientami – Przekazywanie informacji o badaniu i raportowaniu wyników badań

  • Stała współpraca z pozostałymi Menedżerami w Dziale Audytu

Podział czasu pracy
60%

Badanie sprawozdań finansowych

25%

Kontakt z klientami i dbanie o wysokie standardy obsługi

15%

Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem MOORE Rewit

Nasze wymagania

  • W ZAKRESIE KOMPETENCJI ZAWODOWYCH:

  • Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta i czynnie z nich korzystasz

  • Badanie sprawozdań finansowych to to o czym marzyłeś od dziecka

  • Masz co najmniej 6 lat doświadczenia w dziale audytu, w tym w pracy w oparciu o MSB

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie)

  • Poza doskonałą znajomością Excela, świetnie radzisz sobie z innymi składnikami pakietu MS Office, w tym przede wszystkim z MS Word

  • Znasz programy wspierające proces badania sprawozdania finansowego – my wdrożyliśmy CaseWare, więc jeśli kiedyś na nim pracowałeś to będzie to Twoja przewaga

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś czynnym kierowcą – pomimo tego, że sporo rzeczy nauczyliśmy się robić zdalnie, chcemy utrzymywać także bezpośredni kontakt z naszymi klientami, stąd ważna jest mobilność

  • W ZAKRESIE KOMPETENCJI OSOBISTYCH:

  • Nastawienie na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i pokora wobec posiadanej wiedzy (mile widziane osoby które posiadają lub są w trakcie pozyskiwania uprawnień ACCA, CIA,CIMA)

  • Kierowanie się etyką zawodową i dbanie o najwyższe standardy pracy

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość na współprace z klientami i współpracownikami, proaktywne podejście do komunikacji

  • Zdolność nawiązywania i budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i dbanie o efektywną realizację harmonogramu

  • Analityczne podejście, umiejętność weryfikacji danych pod względem formalnym, jak i matematycznym

  • Dojrzałość zawodowa i gotowość do podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 gwarantująca swobodnie posługiwanie się nim w relacjach biznesowych (zarówno w mowie, jak i w piśmie)

To oferujemy

  • Zależy nam na partnerskich relacjach, a także, a może wręcz przede wszystkim, na tym, aby nasi pracownicy czuli radość i satysfakcję z pracy oraz mieli możliwość rozwoju. W związku z tym tworzymy godne warunki pracy.

  • Stabilne zatrudnienie i współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • Przyjazną atmosferę pracy, szacunek i zaufanie

  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej

  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie stale podnoszącymi kompetencje zawodowe

  • Ścieżka kariery pozwalająca na zwiększanie zakresu odpowiedzialności wraz z rozwojem zawodowym

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (laptop, oprogramowanie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • opieka psychologiczna

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja kompletności dokumentów aplikacyjnych

2

Selekcja kandydatów

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Wybór kandydata

MOORE Rewit Audyt Sp. z o. o.

Ponad 27 lat temu założyciele Rewit pragnęli stworzyć organizację, która pomaga właścicielom i zarządom firm poznać i zrozumieć swoje finanse. Jako księgowi i biegli rewidenci chcieli słuchać i rozumieć biznes klienta po to aby nowocześnie i terminowo dostarczać wiedzę finansową o biznesie.

Dzisiaj misją MOORE Rewit jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna i bezpieczna rachunkowość, optymalne podatki oraz koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale również całej społeczności.

Obecnie działamy w ośmiu biurach w Polsce (Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Żywiec) zatrudniając prawie 150 wyjątkowych ludzi, a zarazem ekspertów w swoich dziedzinach. Jesteśmy w trakcie ewolucji z firmy rodzinnej do firmy średniej, zarządzanej procesowo, w oparciu o wypracowane, jak i tworzone od podstaw standardy. Idąc z duchem czasu i z transformacją cyfrową nie boimy się używać w naszej pracy nowych narzędzi i systemów, które usprawniają nam realizację codziennych obowiązków. Stawiamy na profesjonalizacje stanowisk, dlatego ciągły rozwój jest dla nas jedną z kluczowych wartości i celów. Według rankingu Rzeczpospolitej z 2020 roku jesteśmy w czołówce firm audytorskich w Polsce, co powoduje w nas dumę, a jednocześnie pcha do osiągania coraz lepszych wyników i ciągłego podnoszenia standardów

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Być może to Ty jesteś idealnym kandydatem? Dołącz do #MooreRewitTeam

  • Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta i czynnie z niech korzystasz

  • Badanie sprawozdań finansowych to to o czym marzyłeś o dziecka 😉

  • Jesteś krytyczny wobec analizowanych treści i zawsze mówisz „sprawdzam” zanim wydasz opinię

  • Masz co najmniej 6-letnie doświadczenie w pracy w audycie, w tym w oparciu o MSB

  • Poza świetną znajomością przepisów prawa podatkowego i rachunkowości rozumiesz jak działają biznesy

  • Świetnie posługujesz się MS Excelem i nie są Ci obce tabele przestawne czy skomplikowane formuły obliczeniowe

Jak aplikować?

Istotne jest dla nas, aby kandydat zdawał sobie sprawę z tego co na niego czeka. Dzięki temu może ocenić czy jest to rodzaj pracy, stanowisko i miejsce pracy, które mu odpowiada. Szukamy osób zmotywowanych, które wiedzą czego chcą i w jakim kierunku chcą rozwijać swoją karierę zawodową, dlatego od początku jasno przedstawiamy sprawę.

Spełniasz kryteria i dalej chcesz z nami pracować? Świetnie! Wyślij do nas swoją aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w formacie PDF (nazwa pliku: imię_nazwisko_CV).

Chcesz wysłać list motywacyjny? Nie jest wymagany, ale z miłą chęcią przeczytamy co chcesz nam o sobie powiedzieć 😊 Jednakże niech to nie będzie sztampa! Opisz w nim najciekawszy projekt jaki realizowałeś.

W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.