Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biegły Rewident

LEXUS AUDIT Spółka z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości

  • Weryfikacja przeprowadzonych badań w ramach funkcjonujących w firmie procedur kontroli jakości (MSKJ 1)

  • Współudział w opracowaniu dokumentacji rewizyjnej, polityk i procedur obowiązujących firmę audytorską

  • Możliwość udziału w procesie zarządzania Spółką oraz opracowywania strategii rozwoju

Nasze wymagania

  • Czynne uprawnienia biegłego rewidenta

  • Doświadczenie w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych

  • Umiejętności interpersonalne (współpraca z klientem i zespołem)

  • Dyspozycyjność (wyjazdy do klientów)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Interesujące warunki finansowe współpracy

  • Bieżące wsparcie młodego i dynamicznego zespołu

  • Ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej