Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Biegły Rewident

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce, od kilkunastu lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo – księgowym.
    Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.
    Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

    Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym.

    Obecnie poszukujemy chętnych do stałej współpracy w różnych formach i rozwijania swoich kompetencji osób z uprawnieniami.
    Miejsce pracy: Cała Polska
    Osoba posiadająca uprawnienia i kompetencje Biegłego Rewidenta powinna posiadać umiejętności prowadzenia projektów audytorskich.

    Zakres obowiązków :
    • Udział oraz prowadzenie projektów audytorskich,
    • Planowanie pracy własnej – realizacja programu badania,
    • Tworzenie dokumentacji roboczej, delegowanie zadań asystenckich itp.,
    • Odpowiedzialność za terminowość i jakość prowadzonych projektów

    Zakres oczekiwań:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Uprawnienia Biegłego Rewidenta,
    • Minimum 2-letnie doświadczenie jako Biegły Rewident,
    • Znajomość programów MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Zdolności analitycznego myślenia,
    • Dyspozycyjność ( wyjazdy do klientów).

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,
    • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie ,
    • Rozwój kompetencji zawodowych,
    • Możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki,
    • Zdobycie doświadczenia w renomowanej Firmie, o rozpoznawanej marce która należy do czołówki firm w swojej branży działających na rynku polskim.

    Zapraszamy do zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów oraz wspólnego umacniania marki spółki.

    Aplikacje w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku:

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Studiów Podatkowych – Audyt na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych., w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do Firmy”.”.