Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Biegły Rewident w Dziale Audytu

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Pawliczka 25, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNA

Pawliczka 25

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem biegłego rewidenta; organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych

  • Badanie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR

  • Kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu

  • Wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników

  • Przeglądy ksiąg rachunkowych

  • Doradztwo rachunkowe

  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami

Nasze wymagania

  • Uprawnienia biegłego rewidenta

  • Wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym

  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego

  • Doświadczenie w pracy w audycie

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B mile widziane)

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług consultingowych

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość pracy dla międzynarodowych klientów

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Kartę MultiSport

  • Przyjazną atmosferę

  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy

Działa na rynku od 15 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

UHY ECA Audyt znajduje się wśród prestiżowego grona pracodawców akredytowanych przez ACCA Approved Employer.

• ułatwiamy ścieżkę zdobywania kwalifikacji ACCA poprzez zwolnienie z obowiązku potwierdzenia PER (Professional Experience Requirement) w tym: dokumentowania 3-letniego okresu doświadczenia oraz dostarczenia tzw. Performance Objectives Summary, a także wsparcie merytoryczne, finansowe i możliwość otrzymania dodatkowego urlopu szkoleniowego

ułatwiamy ścieżkę w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta poprzez wsparcie merytoryczne, finansowe, oraz możliwość otrzymania dodatkowego urlopu szkoleniowego.