Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Biegły Rewident

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce, od kilkunastu lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo – księgowym.
    Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.
    Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

    Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym.

    W związku z rozwojem poszukujemy:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba piastująca stanowisko Biegłego Rewidenta powinna posiadać umiejętności prowadzenia projektów audytorskich.

    Zakres obowiązków :

    • prowadzenie  rewizji  sprawozdań finansowych,
    • planowanie, realizacja programu badania, tworzenie  dokumentacji roboczej,
    • sporządzenie sprawozdania z badania,
    • weryfikacja dokumentacji badania w trakcie jego realizacji,
    • weryfikacja warunków umów, przygotowanie kalkulacji  ofert,  planowanie zleceń,
    • dbałość o harmonogramy, koszty i terminowe realizowanie projektów,
    • planowanie pracy własnej oraz delegowanie zadań asystenckich,
    dbałość o utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi Klientami.

    Wymagania od Kandydatki/Kandydata:

    • uprawnienia Biegłego Rewidenta - co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy ,
    • doskonałe umiejętności interpersonalne,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie, także w warunkach pod presją czasu,
    • znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

    Oferujemy:

    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w firmie należącej do Grupy podmiotów zajmujących wiodące miejsce na rynku w Polsce,
    • pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, doradców podatkowych, księgowych, radców prawnych i adwokatów,
    • motywacyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy ( udział w osiąganych wynikach),
    • dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy ( samochód służbowy i inne), w przypadku relokacji - dodatek lub mieszkanie służbowe.

    Zapraszamy do zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów
    oraz wspólnego umacniania marki spółki.

    Aplikacje w języku polskim prosimy przesłać na adres:

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.