Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Biegły Rewident

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Ecovis System Rewident jest obecna na rynku polskim od 1995 roku. Od 2007 roku należy do międzynarodowej sieci ECOVIS, działającej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach w Europie a także w Azji i w USA.

    Firma świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo – płacowej oraz  inwentaryzacji i szkoleń.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Interesujące warunki finansowe współpracy;
    • Bieżące wsparcie Dyrektora Działu;
    • Ciekawą pracę w zespole doświadczonych Biegłych Rewidentów;
    • Prywatna opiekę medyczną;

    Wymagania:

    • Ważne uprawnienia Biegłego Rewidenta;
    • Doświadczenie w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych oraz innych usług Biegłego Rewidenta;
    • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości;
    • Praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rewizji finansowej;
    • Bardzo dobra znajomość Excela;
    • Znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętności interpersonalne (współpraca z klientem i zespołem);
    • Dyspozycyjność (wyjazdy do klientów);

    Obowiązki:

    • Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości;
    • Weryfikacja zgodności prowadzonych badań z obowiązującymi w firmie procedurami kontroli jakości;
    • Współudział w opracowaniu dokumentacji rewizyjnej oraz procedur obowiązujących w firmę audytorskiej

    Informacje o Ecovis System Rewident Sp. z o.o. można znaleźć tutaj www.system-rewident.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ecovis System Rewident moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ecovis System Rewident moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.