Biegły Rewident

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Powstańców Śląskich 7a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfelem klientów audytowych

  • Dbanie o zachowanie relacji z klientem

  • Kierowanie pracą sekcji pracowników

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesu badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych zleceń audytorskich

  • Odpowiedzialność za projekty audytorskie

  • Współpraca z zagranicznymi audytorami na międzynarodowych projektach

  • Podpisywanie opinii i raportów z badania oraz innych usług audytorskich

  • Składanie cyklicznych raportów na temat rentowności portfela i wydajności sekcji do Zarządu

  • Udział w pracach komitetów technicznych

  • Uczestnictwo w konsultacjach merytorycznych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia biegłego rewidenta (ewent. ostatnia faza aplikacji)

  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie audytorskiej

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi

  • Wykształcenie wyższe ekonomicznego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentów i przygotowanie pism

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zleceń i odpowiedzialność za ich wykonanie

  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę

  • Możliwość budowania własnej marki pod marką BDO (m.in. publikacje w wybranych czasopismach, wystąpienia na konferencjach czy wydarzeniach branżowych)

  • Rozwinięty wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO" w tym realizacja obligatoryjnych szkoleń dla Biegłych Rewidentów

  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w tym podstawowej opieki stomatologicznej (Medicover)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

  • Sezonowy lektorat z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

I etap - spotkanie online z działem HR

2

II etap- spotkanie z Hiring Managerem

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna  z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Zajmujemy V miejsce w rankingu Firm Audytorskich w Polsce. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe. ​

Przewiń do profilu firmy