Oferta pracy

Big Data Academy

Billennium S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Scala

  • Bash

Mile widziane

  • SQL

  • Python

Twój zakres obowiązków

Chcesz stać się częścią jednej z najważniejszych gałęzi IT w XXI wieku? Big Data czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Billennium po raz kolejny organizuje Big Data Academy - jeden z najskuteczniejszych programów stażowych. Przyjdź mając podstawową wiedzę programistyczną, otwartą głowę i zapał do pracy, a my w kilka miesięcy wprowadzimy Cię w świat Big Data! 😊

Jak to wygląda? Posiadamy sprawdzoną formułę szkolenia, która jest unikatowa na skalę krajową. W jej ramach zdobędziesz wiedzę z konkretnych technologii przedstawioną w przystępny sposób. Przećwiczysz ją pod okiem doświadczonych specjalistów. Wreszcie - ugruntujesz wszystko podczas projektu, który pod wszystkimi względami przypomina ten prawdziwy, komercyjny.

Jeśli jesteś chętny/a i uważasz, że masz odpowiednio dużo dyscypliny - nie zastanawiaj się, aplikuj do nas!

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w Java lub Scala – wymóg konieczny;

  • Realne zainteresowanie tematyką Big Data;

  • Ogólna wiedza z obszaru Big Data;

  • Podstawowa znajomość Bash;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2);

  • Determinacja i samodyscyplina.

  • Umiejętność programowania w Python;

  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku z obszaru IT;

  • Znajomość narzędzi Big Data (Spark, Hadoop, NiFi itp.);

  • Znajomość SQL.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Przewiń do profilu firmy