Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Big Data Developer

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.O firmie

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia.  Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagana znajomość:

  • Hadoop
  • Python

System operacyjny:

  • Windows
Metodologia pracy
  • Integration tests
  • Unit tests
  • Agile management
  • Code reviews
Zadania na tym stanowisku:
  • Tworzenie i rozwijanie infrastruktury środowiska BigData
  • Budowanie rozwiązań wykorzystujących algorytmy sztucznej inteligencji / uczenia maszynowego,
  • Przetwarzanie i gromadzenie dużych wolumenów danych ,
  • Tworzenie od podstaw nowej platformy analitycznej,
  • Pisanie specyfikacji - praca w Agile Development Management
  • Programowanie - C#
  • Testy - C# / JAVA / PYTHON
  • Komunikacja z użytownikami.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnej pozycji.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym).
  • Znajomość hadoop
  • Znajomość jednego z języków programowania: Scala lub Python.
  • Znajomość technologii Big Data, m.in.: hdfs, yarn, hive, spark, kafka,
  • Znajomość AI i ML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole, współdziałania i zaangażowania.
  • Samodzielność oraz chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą.
Mile widziane
  • Znajomość rozwiązań cloud, szczególnie AWS.

Dodatkowe informacje:

  • Współpracę w ramach umowy B2B.
  • Wsparcie architekta / lidera technicznego
  • Mały zespół

Benefity:

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • No dress code
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o .o .

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o.  z siedzibą Warszawie (00-400) przy ul. Nowy Świat 6/12 moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez Grupę Przemysława Baltic z siedzibą w Warszawie (00-400) przy ul. . Nowy Świat 6/12 procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w okresie 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą aktualnie aplikuję.

Ogłoszenie archiwalne