Oferta pracy

BIG Data Developer

ING Bank Śląski S.A.

13 00018 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Hadoop

  • Kafka

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie środowiskiem BIG Data - Hadoop,

  • projektowanie zadań ETL umożliwiających przetwarzanie danych w trybie batch'owym,

  • projektowanie rozwiązań informatycznych umożliwiających przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym (Kafka, Flink),

  • integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku,

  • praca w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...),

  • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

  • Dodatkowo:

  • nasze dane przechowujemy w Hadoop, Hive i HBase,

  • usługi projektujemy korzystając z Java, Python, Spark i PL/SQL,

  • z innymi aplikacjami wymieniamy dane w formie plików (SFTP) lub eventów (Kafka),

  • kod i instalacje zarządzamy w Azure DevOps,

  • przetwarzanie danych automatyzujemy w Control_M.

Nasze wymagania

  • znajomość języka Java,

  • znajomość środowiska Linux,

  • doświadczenie związane z pracą w środowisku Hadoop,

  • doświadczenie związane z pracą z Kafka,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • umiejętność pracy w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania (GIT, Jenkins, CA Lisa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]