Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Big Data Engineer

Craftware Sp. z o.o.

26 88036 960 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań ETL do przetwarzania danych medycznych

  • Zapewnienie wysokiej jakości poprzez tworzenie kompleksowych i zautomatyzowanych testów

  • Ciągłe ulepszanie platformy danych i redukowanie długu technologicznego

  • Wspieranie wprowadzania nowych narzędzi i migracji do chmury Azure

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczenia w Data Engineering, projektowaniu i wdrażaniu ETL

  • Doświadczenie w przetwarzaniu wsadowym

  • Doświadczenie w analizie danych, profilowaniu, integracji oraz raportowaniu

  • Dobra znajomość SQL

  • Dobra znajomość Scala lub Java

Mile widziane

  • Doświadczenie z Apache Spark, Kafka, Flink i HDFS

  • Znajomość Python

  • Doświadczenie z Databricks oraz Azure

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Budżet rozwojowy

  • Duża autonomia w działaniu

  • Mentoring

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Realny wpływ na rozwój obszaru start-upowego w dużej firmie

  • Sprecyzowana ścieżka rozwoju wg preferencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie zewnętrznego psychologa

  • prezenty dla pracowników

Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, dobrej atmosferze z profesjonalistami, którzy cenią sobie partnerskie relacje to Craftware jest miejscem dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy