Oferta pracy

Big Data Senior Developer

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Szukamy doświadczonego Programisty Big Data do naszego Zespołu Big Data i Raportowania budującego, rozwijającego oraz utrzymującego platformę Big Data, na której oparte są m.in. produkty:

- Nowa hybrydowa centralna hurtownia w Banku: Enterprise Warehouse

- Środowisko AI w Banku: AI Lab, AI Runtime

przetwarzające codziennie ogromne ilości danych i dostarczające informacji niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji pracownikom Banku.

Charakter pracy:

- Projektowanie i programowanie aplikacji Big Data zasilającej Hurtownię,;

-Tworzenie architektury rozwiązania;

- Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów;

- Tworzenie dokumentacji technicznej;

- Utrzymywanie tworzonego rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: minimum senior - 5 lat w pracy w obszarach związanych z z przetwarzaniem danych;

  • ETL, z użyciem rozwiązań Open-Source;

  • Programowanie w językach Python, Java;

  • SQL i relacyjne bazy danych;

  • Bazy NoSQL, SOLR;

  • Technologie BigData, w szczególności: Spark, HDFS;

  • Apache AirFlow;

  • Narzędzia CI/CD;

  • System Linux.

Mile widziane

  • Co najmniej jedno narzędzie ETL, inne niż AirFlow;

  • Spark Streaming;

  • Kafka;

  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań zapewniających wysoką jakość i szybkość przetwarzania danych;

  • Doświadczenie w tworzeniu krytycznych procesów zasileń i zapytań na platformie Hadoop;

  • Chęć uczenia się i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w zakresie nowoczesnej architektury Big Data;

  • Kreatywność i jasna komunikacja podczas rozwiązywania skomplikowanych technologicznie problemów;

  • Gotowość do utrzymania tworzonego systemu, w tym dyżurów telefonicznych i pracy - w wypadku awarii - poza standardowymi godzinami biurowymi.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • 100% pracy zdalnej a po pandemii model hybrydowy 50/50 %

  • Możliwość rozwoju kompetencji dzięki pracy w zwinnych zespołach skupiających ekspertów obszarów Big Data, Hurtowni Danych, Data Science oraz biznesowych;

  • Dostarczanie rozwiązań w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • Atmosferę dzielenia się wiedzą;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • platforma wellbeingowa

  • system kafeteryjny

Działamy w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach. W funkcjonowaniu naszego biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Bank jest środowiskiem bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Przewiń do profilu firmy