Oferta pracy

Big Data Technical Leader/ Chapter Leader

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Nasz zespół buduje i utrzymuje krytyczne systemy przetwarzające codziennie ogromne ilości danych i dostarczające informacji niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji pracownikom całego Banku.

Pracując jako Big Data Chapter Lead będziesz miał/miała możliwość definiowania, wdrażania i utrzymywania innowacyjnej architektury systemów zarządzania danymi opartej o rozwiązania Big Data/ Data Lake oraz Korporacyjnej Hurtowni Danych. W tej roli będziesz mógł/mogła rozwijać swoje kompetencje pracując w zwinnych, kreatywnych zespołach skupiających ekspertów zarówno Big Data, Data Warehouse, jak i Data Science

Nasze wymagania

  • Entuzjazm w pracy z ogromnymi zbiorami danych;

  • Doświadczenie w zarządzaniu inicjatywami i motywowaniu zespołu ekspertów IT;

  • Znajomość trendów technologicznych, architektur i narzędzi wspierających rozwiązania Big Data;

  • Znajomość zagadnień projektowania, tworzenia i optymalizacji krytycznych procesów zasileń na platformie Hadoop;

  • Chęć uczenia się i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;

  • Kreatywność i jasna komunikacja podczas rozwiązywania skomplikowanych technologicznie problemów;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę z centrali w Warszawie lub Krakowie w zespole entuzjastów nowych technologii;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju. Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami. Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła. Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie. Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy