Oferta pracy

BigCommerce Developer

ORBA Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Tworzenie stron internetowych i aplikacji eCommerce na platformie BigCommerce
  • Migracja projektów na BigCommerce
  • Usprawnianie obecnych funkcji BigCommerce w niektórych projektach
  • Debugowanie i analizowanie wydajności witryny BigCommerce
  • Integracja aplikacji z BigCommerce
  • Konfigurowanie płatności, wysyłki i innych narzędzi w obrębie BigCommerce
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie implementacji SEO
    i schematów
  • Tworzenie responsywnych układów na podstawie dostarczonych projektów
  • Praca z systemami kontroli wersji kodu, takimi jak Git

Ważne umiejętności na tym stanowisku

  • Dobra znajomość platformy BigCommerce, w tym interfejsów API
  • Doświadczenie w programowaniu i dostosowywaniu BigCommerce
  • Doświadczenie w pracy z zespołem programistów
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność dostosowania się do zróżnicowanej i wielobranżowej struktury organizacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności
    od preferencji
  • Bogaty pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe, kartę sportową, opiekę zdrowotną
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Ogłoszenie archiwalne