Oferta pracy

BigQuery Data Analyst

Agora S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BigQuery

Twój zakres obowiązków

  • będziesz współtwórcą dwóch najbardziej znanych serwisów modowych i wnętrzarskich czyli Avanti24.pl oraz CzteryKaty.pl, w których staramy się pomagać i doradzać w zakresie mody i wnętrz dla 5 mln’ów Polaków każdego dnia

  • będziesz odpowiadać za rozwój i utrzymanie dashboardów analitycznych oraz prowadzenie projektów mających na celu ciągłą transformację produktów analitycznych budowanych na potrzeby biznesu

Nasze wymagania

  • posiadasz ugruntowane doświadczenie w pracy z Google Analytics i Google Analytics 360,

  • posiadasz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w przetwarzaniu danych w Google BigQuery,

  • biegła obsługa Google Data Studio oraz sprawność w wizualizacji danych z wielu źródeł,

  • bardzo dobra znajomość programów Excel i Google Sheets,

  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • samodzielność i efektywne zarządzanie powierzonymi projektami,

  • posługujesz się językiem HTML i JavaScript na poziomie podstawowym,

  • masz min. roczną praktykę w prowadzeniu testów A/B.

Mile widziane

  • doświadczenie w wykorzystaniu zewnętrznych narzędzi do zbierania danych,

  • znajomość Python’a (w tym biblioteki pandas oraz narzędzia Plotly) i umiejętność posługiwania się nim w notebookach Jupyter.

To oferujemy

  • ambitne, innowacyjne i urozmaicone projekty dla renomowanych marek,

  • możliwość ciągłego rozwoju (self-development time, szkolenia),

  • elastyczne godziny pracy,

  • udział w imprezach integracyjnych,

  • wspaniałą, luźną atmosferę w dobrze dobranym zespole,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 48 kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV!

Drodzy kandydaci, w trosce o wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą następujących platform: Teams, Hangouts oraz Skype.

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.