Oferta pracy

BigQuery Data Analyst

Agora S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google BigQuery

  • Google Analytics

  • Google Data Studio

  • Excel

  • Google Sheets

Twój zakres obowiązków

  • będziesz współtwórcą dwóch najbardziej znanych serwisów modowych i wnętrzarskich, czyli Avanti24.pl oraz CzteryKaty.pl, w których staramy się pomagać i doradzać w zakresie mody i wnętrz dla 5 mln’ów Polaków każdego dnia,

  • będziesz odpowiadać za rozwój i utrzymanie dashboardów analitycznych oraz prowadzenie projektów mających na celu ciągłą transformację produktów analitycznych budowanych na potrzeby biznesu.

Nasze wymagania

  • posiadasz ugruntowane doświadczenie w pracy z Google Analytics i Google Analytics 360,

  • posiadasz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w przetwarzaniu danych w Google BigQuery,

  • biegła obsługa Google Data Studio oraz sprawność w wizualizacji danych z wielu źródeł,

  • bardzo dobra znajomość programów Excel i Google Sheets,

  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • samodzielność i efektywne zarządzanie powierzonymi projektami,

  • posługujesz się językiem HTML i JavaScript na poziomie podstawowym,

  • masz min. roczną praktykę w prowadzeniu testów A/B.

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w wykorzystaniu zewnętrznych narzędzi do zbierania danych,

  • znasz Python’a (w tym bibliotekę pandas oraz narzędzie Plotly) i potrafisz się nim posługiwać w notebookach Jupyter.

To oferujemy

  • możliwość pracy 100% zdalnej,

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy - umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza,

  • dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty i do kina),

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: przedpłaconą kartę płatniczą Edenred, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med, dofinansowanie do wypoczynku,

  • ambitne, innowacyjne i urozmaicone projekty dla renomowanych marek,

  • możliwość ciągłego rozwoju (self-development time, szkolenia),

  • elastyczne godziny pracy,

  • wspaniałą, luźną atmosferę w dobrze dobranym zespole,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 kin, i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do zespołu Gazeta.pl!

Przewiń do profilu firmy