Oferta pracy

Billing Specialist With German

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa agencyjna
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
Billing Specialist with German (remote)Numer ref.: BBBH466492

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Billing Specialist with German
Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie

Twój zakres obowiązków będzie związany m.in. z:

  • Procesami fakturowania, analizą raportów i obliczaniem opłat,
  • Zapewnieniem jakości poprzez kontrolę wniosków o fakturowanie i wyjaśnienia w zespołach,
  • Odpowiadaniem na wewnętrzne zapytania e-mailowe dotyczące procesów i charakterystyki fakturowania,
  • Konfiguracją fakturowania dla nowych klientów,
  • Rejestrowaniem danych do systemu i przestrzeganiem ilościowych i jakościowych KPI.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (minimum B2),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z obszaru AR, invoicing lub billing,
  • Umiejętność pracy z systemami i aplikacjami komputerowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów oraz nastawienie do ciągłego doskonalenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Praca 100% zdalna lub w biurze w centrum Warszawy,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna , karta Multisport, ubezpieczenie na życie.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.
Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice
Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.
As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services. Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.Privacy NoticeKelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement. As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.

Ogłoszenie archiwalne