Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BIM Coordinator

Polcom Modular Sp. z o.o.O firmie

Polcom Modular Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 415

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie oraz wdrożenie, utrzymanie i aktualizacja Standardów BIM, w tym: standardy zarządzania Projektami w chmurze ACC/ BIM360; BIM Execution Plan; standardy sporządzania rysunków technicznych w programach Revit, Advance Steel

  • Odpowiedzialność za efektywne i prawidłowe stosowanie Standardów BIM przez zespoły projektowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przygotowanie modelu BIM złożonego z modelów branżowych (Steel structures, Building works, Fit out, Interior, MEP, FF&E) i zapewnienie odpowiedniej jakości i kompletności danych

  • Koordynacja międzybranżowa, wymiana informacji, zapewnienie komunikacji między zespołami branżowymi, odpowiedzialność za usunięcie kolizji projektowych

  • Sporządzanie modeli BIM do celów ofertowych, budowlanych, wykonawczych, warsztatowych, tworzenie modeli 2D i 3D, udział w uzgodnieniach technicznych z zespołami projektowymi

  • Opracowanie procesu integracji modelu BIM z systemem SAP

  • Wsparcie pozostałych działów Spółki w efektywnym wykorzystaniu technologii BIM

  • Nadzór nad instalacją modułów na budowie (gotowość do podróży na terenie Polski i za granicą) w zakresie kontroli zgodności z dokumentacją techniczną i kontroli jakości – w wymiarze do 45 dni w ciągu roku

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań projektowych, automatyzacja pracy przy sporządzaniu dokumentacji technicznej, tworzenie skryptów, szkolenie zespołu projektowego w zakresie Standardów i narzędzi BIM

  • Rozwój i rozpowszechnianie wiedzy na temat najnowszych technologii i narzędzi w zakresie zarządzania, planowania, projektowania i produkcji z wykorzystaniem technologii BIM

  • Szkolenia personelu w zakresie standardów wykorzystywanych w organizacji jak i narzędzi BIM posiadanych przez Spółkę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie inżynierii (budownictwo, instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne) lub architektury;

  • Co najmniej 5 lat pracy w budownictwie, w tym co najmniej 3 lata pracy w środowisku BIM

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i wdrażaniu Standardów BIM

  • Doskonała znajomość oprogramowania Revit, Dynamo, Navisworks, BIM360, BIM Docs, BIM Collaborate

  • Znajomość norm ISO 19650

  • Gotowość do pracy z modelami wielobranżowymi poparta wszechstronnym doświadczeniem inżynierskim

  • Zrozumienie procesów sporządzania dokumentacji technicznej, realizacji robót budowlanych i zarządzania procesem budowlanym

  • Umiejętność samodzielnego analizowania i proaktywnego rozwiazywania problemów

  • Elastyczne i otwarte podejście do nowych rozwiązań, narzędzi, technologii oraz procesów sporządzania dokumentacji technicznej, realizacji robót budowlanych i zarządzania procesem budowlanym

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b

  • Konkurencyjne warunki finansowe

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę w ambitnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Grupa Polcom specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań modułowych i mebli oraz budownictwie w systemie modułowym na rzecz głównych międzynarodowych operatorów hotelowych, takich jak m. in. Hilton, czy Marriott.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje