Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

BIM Modeler – MEP

BIMPLAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podstolińska 13

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie MEP (Revit) – różne instalacje, według potrzeb w oparciu o dokumentację projektową i/lub chmurę punktów

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania Revit MEP będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie kierunkowe

  • wysoka samodyscyplina i dokładność

  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

  • j. angielski pozwalający na swobodną komunikację pisaną – warunek konieczny

  • Wykształcenie minimalne: inżynier budownictwa

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • bardzo dobrą atmosferę współpracy

  • wysoką kulturę pracy

  • pracę w młodym zespole z nastawieniem na innowacje

  • praktyczny kontakt z językiem angielskim - praca z zagranicznymi kontrahentami

Opcje rozwoju do innych zadań modelowania 3D

  • modele BIM obiektów wielkopowierzchniowych (Revit)

  • domy, szeregowce (Revit)

  • Inwentaryzacje na podstawie chmury punktów (Revit)

  • koordynacja wielobranżowa (Navisworks, Solibri)